Shitty Drawing in 10 minutes For Money

Projekt "Shitty Drawing in 10 minutes For Money" powstał w celu zarobienia pieniędzy na niekomercyjne projekty, które mnie bardziej interesują. W ramach projektu realizuję rysunki o dowolnej treści na zamówienie - za 150 złotych lub więcej (jeśli klient uzna tę cenę za nieodpowiednią) mogę wykonać rysunek tuszem w wielkości - do formatu A3. Większe formaty lub inne techniki również są do zrobienia ale cena ulega wtedy modyfikacji (konsultacja telefoniczna lub mailowa). Zrealizowane rysunki w postaci cyfrowej umieszczane są na fejsbukowym fanpejdżu, tej stronie i jako plik wysokiej rozdzielczości przesyłane są do klienta.

Shitty drawings na facebook.com:
https://www.facebook.com/pages/Shitty-Drawing-in-10-minutes-For-Money/1005697126126778

Zlecenia staram się realizować możliwie najmniej boleśnie dlatego klient może wybrać jedynie tamat ale nie może ingerować w jakość i sposób realizacji zlecenia. Dla naszego komfortu cena jest minimalna.

krótki regulamin:

1. Prześlij mi zdjęcie lub linka do swojego profilu, wybierz zdjęcie na podstawie, którego mam zrobić rysunek, rzuć temat lub hasło, które ma być inspiracją i łechtać mój mózg w trakcie rysowania…

2. przelej 150zł lub więcej (w zależności od twojego samopoczucia) na konto PayPal - Łukasz Ratz, ratz.ratz.ratz@gmail.com - muszę mieć dowód, że to zrobiłeś drogi kliencie zanim zacznę rysować...

3. wykonam rysunek na podstawie twoich sugestii i umieszczę go na fanpejdżu "Shitty drawings in 10 minutes for money " w ciągu kilku dni od otrzymania przelewu (opcjonalnie wyślę skan na wskazany adres mailowy).
Reklamacji nie uwzględniam ponieważ rysunki mają być gówniane czyli dowolnej jakości.
Szczegóły dotyczące odbioru oryginału rysunku konsultujemy mailowo lub telefonicznie.Przy okazji wybranych rysunków rejestruję proces powstawania prac tak jak zrobiłem to w wypadku tych:


designed by Ratz